Warsztat samochodowyJuchnowiec Dolny k. Białegostoku tel: 505 046 586

Usługi

Blacharstwo lakiernictwo Białystok

Nasza firma oferuje swoim klientom z Białegostoku i okolic fachowe usługi związane z naprawami o charakterze blacharskim oraz lakierniczym. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Dzięki temu wszystkie poprawki lakiernicze, a także duże naprawy blacharskie są wykonywane dokładnie i punktualnie.

Wymiana sprzęgła Białystok

W skład naszej oferty wchodzą również fachowo wykonywane usługi o charakterze mechanicznym. Między innymi zajmujemy się wykonywaniem napraw związanych z wymianą elementów sprzęgła. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy sprzęgło w pojeździe będzie działało prawidłowo i jego używanie nie doprowadzi do zniszczenia skrzyni biegów.

Koła dwumasowe Białystok

Nasza oferta obejmuje również naprawę oraz regenerację kół dwumasowych, czyli elementów stosowanych w nowoczesnych pojazdach zasilanych dieslowskimi jednostkami napędowymi. Oczywiście usługa tego rodzaju jest wykonywana przez wykwalifikowanych fachowców działających w sposób dokładny i terminowy.

Wymiana rozrządu Białystok

Klienci z Białegostoku i okolic, a także wszyscy inni zainteresowani klienci mogą powierzać nam zadania związane z wymianą rozrządu. Średnio takiej wymiany należy dokonywać w pojeździe co 50 tysięcy kilometrów. Dzięki regularnym wymianom, silnik auta nie jest narażony na zniszczenie w wyniku eksploatacji. Zadania te są wykonywane dokładnie, ale jednocześnie szybko przez naszych pracowników.

Naprawa wtrysków Białystok

Kolejną usługą mechaniczną oferowaną przez nasz warsztat jest naprawa wtrysków. Dzięki niej możliwe jest likwidowanie usterek czy też zanieczyszczeń wtrysków, a w razie konieczności dokonywana jest wymiana na nowe. Dzięki dokładnemu wykonaniu tej usługi przez nasz warsztat, samochód odzyska swoją dynamikę.

Pomoc drogowa Białystok

Oferujemy również usługę pomocy drogowej. Możesz do nas zadzwonić w każdej chwili a zrealizujemy każde zlecenie. Najszybciej dojedziemy do Białegostoku i okolicznych miejscowości.

Mamy bardzo atrakcyjne stawki i krótki czas dojazdu. Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług.

Naprawa zawieszenia Białystok

Dysponujemy doświadczeniem, sprzętem oraz umiejętnościami, dzięki którym profesjonalnie naprawiamy oraz konserwujemy zawieszenie samochodowe. Oznacza to, że po skorzystaniu z naszych usług zawieszenie w aucie będzie działało prawidłowo oraz zachowa ono dużą trwałość.

Przeglądy aut Białystok

Nasza firma dysponuje również profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu możemy szybko wykrywać usterki czy też dokonywać przeglądów samochodów. Trafne wskazanie problemu tkwiącego w nieprawidłowym działaniu auta pozwoli na przyspieszenie naprawy oraz zmniejszenie jej kosztów.

Wulkanizacja, wymiana opon Białystok

W skład naszych kompleksowych usług wchodzą również prace związane z naprawą ogumienia oraz jego fachową wymianą czy też wyważaniem. Jest to możliwe dzięki naszej dużej wiedzy, doświadczeniu oraz dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu, którym dysponujemy.